Aktualności
pielegnacja_133p

Pielęgnacja dłoni na 133%!

antiage_express_promoOd października rusza nowa promocja marki Kamill.

Ofertą specjalną zostają objęte dwa kremy specjalistyczne do rąk: Kamill Express i Kamill Anti Age Q10. Obydwa produkty, dostępne będą w opakowaniach większych o 33%. 

Promocja trwać będzie we wszystkich sklepach aż do wyczerpania zapasów. Objęte nią kremy świetnie sprawdzają się w pielęgnacji i nawilżaniu delikatnej skóry dłoni, która jesienią i zimą narażona jest na dzialanie zmiennych temperatur – zimne powietrze na zewnątrz i suche powietrze w pomieszczeniach w czasie sezonu grzewczego. 
 
Doceniany przez blogerki krem Kamill Express błyskawicznie się wchłania, a dzięki pielęgnacyjnej formule zawierającej wyciąg z moreli i bawełny czyni skórę jedwabiście miekką i odporną na szkodliwy wpływ środowiska zewnętrznego. 

Regenerujący krem do rąk Kamill anti Age Q10 intensywnie nawilża skórę i poprawia jej elastyczność. Już po kilkukrotnym użyciu przywraca dłoniom optymalne nawilżenie i przynosi zauważalne uczucie gładkości i ukojenia skóry. Wszystko dzięki charakterystycznej dla kosmetyków Kamill formule zawierającej łagodzący ekstrakt z rumianku i bisabolol. 

Więcej o obydwu produktach można przeczytać na stronie internetowej:
http://www.kamill.pl/rodzaj/kremy-specjalistyczne/#krem-spec-express 
http://www.kamill.pl/rodzaj/kremy-specjalistyczne/#anti-age-q10 

Sugerowane ceny produktów:
Specjalistyczny krem do rąk Kamill Express (75ml+25ml gratis) – 7,49 PLN
Specjalistyczny krem do rąk Kamill Anti Age Q10 (75ml+25ml gratis) – 7,49 PLN

Dołącz
do nas na