Porady
moisture

Moisture–Tech, nowa formuła

moisture_produktyCzym skóra mężczyzn różni się od skóry kobiet? Przede wszystkim jest ona znacznie grubsza, bardziej tłusta i wolniej ulega procesom starzenia się.

Nie oznacza to, że nie wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

Codzienne używanie źle dobranych kosmetyków myjących nie pozostaje obojętne dla męskiego naskórka. Składniki zawarte w zwykłych żelach pod prysznic czy mydłach usuwają naturalną florę bakteryjną, która zabezpiecza ciało przed podrażnieniami i wysuszeniem. W efekcie skóra staje się ściągnięta, zaczyna się łuszczyć i pękać. Ratunek dla niej stanowią odpowiednie produkty z łagodnymi składnikami myjącymi i nawilżającymi, które szybko i w widoczny sposób poprawią kondycję skóry. Dodatkowo mężczyźni nie mają zwyczaju, tak jak kobiety, używać pod prysznicem gąbki, czy myjki, dlatego ich żel musi spełniać naprawdę wysokie wymagania.

Żele pod prysznic dla mężczyzn z formułą Moisture-Tech

Właśnie z myślą o codziennej, męskiej pielęgnacji powstała nowa gama żeli pod prysznic Kamill Duschgel Men, która składa się z 3 produktów uwzględniających różne potrzeby: do skóry normalnej, wrażliwej i żel maksymalnie orzeźwiający. Wszystkie żele mają w swoim składzie specjalną wysokoaktywną formułę Moisture-Tec, która zawiera unikalny kompleks ochronny zapobiegający wysuszaniu skóry po kąpieli. Formuła Moisture-Tec nawilża, koi i co bardzo ważne, chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Ten łatwo wchłaniający się kompleks ochronny, zamyka w skórze wilgoć i zatrzymuje ją aż do następnego mycia. Wszystkie żele przeznaczone są do stosowania rano i wieczorem, do skóry całego ciała, twarzy i włosów. Efekt: doskonale oczyszczona, odświeżona i wypielęgnowana skóra po każdej kąpieli pod prysznicem. Wygodne, ergonomiczne opakowanie, przystosowane do stawiania na zakrętce, świetnie dopasowuje się do męskich dłoni.  

Dołącz
do nas na